Madeleine Pyk färglitografier
2015-03-24
301037
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkompositioner, signerade Madeleine Pyk, provex, färglitografier, bladmått 53x32 cm