Bronsskulpturer Lorentz
2015-03-28
300996
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRONSSKULPTURER, 2 st, signerade I Lorentz, Clown med boxningshandskar, Gelbgjutare, höjd 22,5 resp 27 cm (med sockel)
Sockel med skador