Tage Hedqvist
2015-03-23
300985
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "J´aime vivre", monogramsignerad och daterad 78, olja på duk, 73x92 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj