Roland Svensson litografi
2015-03-28
300944
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 294/300, litografi, ca 26x39 cm,
i passepartout, oramad
Gulnader