Lennart Rodhe litografi
2015-03-23
300939
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005), komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1981, färglitografi, 115/250, ca 49,5x69 cm
Fläck i marginal