Lennart Rodhe litografi
2015-03-23
300938
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005), komposition, signerad Lennart Rodhe, färglitografi, 35/360, bladmått ca 77x59,5 cm