Olle Bonniér litografi
2015-03-23
300932
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925), komposition, signerad Olle Bonnier, EA i 6 ex, färglitografi, ca 55x74 cm