Roland Svensson
2015-03-28
300931
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Vintermöda", signerad Roland S, daterad 82, p.t, ca Ro30x39 cm