Ernst Billgren oljemålning
2015-03-24
300913
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Orup2, signerad EB samt daterad på baksidan -86. olja på pannå, 50x71 cm
UTSTÄLLD: Konstvänner, Jönköpings läns museum 2007