Karel Appel
2015-03-23
300892
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KAREL APPEL (Holland,1921-2006): Komposition, signerad och daterad Appel 74, 105/110, färgserigrafi, 60x91 cm