Roland Svensson litografi
2015-03-28
300847
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Västerskärshamna, Gillöga", signerad Roland S, hc, färglitografi, ca 30x44 cm