Stekfat skålfat Kina
2015-03-23
300814
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, SKÅLFAT, 4 dlr, 17/1800-tal, Kina, porslin, dekor i underglasyrblått, längd ca 25,5-40 cm
Nagg förekommer