Holger Karlson "5 bilder av ett åldrande"
2015-04-02
300792
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLGER KARLSON (1927-2003) (5), mappen "5 bilder av ett åldrande", signerade, numrerade 5/60, torrnål, varierande mått, oramade