Ester Kjerner oljemålning
2015-03-23
300770
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): "Liljan blommar", signerad och daterad E Kjerner 1925, olja på duk, ca 28x22 cm
uppfodrad på pannå