Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE HANSPERS (1923-2012), "Between Vertical and Horizon", signerad och daterad Olle Hanspers 1986, kopparstick, personlig dedikation i blyerts, onumrerad, 64 x 49 cm, oramad
300758
2015-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här