Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ROSENTHAL, figurin, porslin, 1900-talets mitt, kvinna med vinthund, höjd 27 cm
Zustandsbeschreibung
Enstaka nagg, bl a på koppel
300732
2015-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner