Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
KAFFEKANNA, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, silver, stämplade ESM 1930, handtag och lockknoppar i ädelträ, kannans höjd 20 cm, total vikt ca 990 g
Repor, träet med slitage
300695
2015-03-23