Kvinnobyst 1800-tal
2015-03-22
300680
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KVINNOBYST, 1800-tal, försilvrad brons, höjd ca 58 cm
Försilvring med smärre slitage