Oljemålning
2015-03-22
300665
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Mansporträtt, signerad och daterad A.D Sorent -60, olja på duk, ca 26 x 23,5 cm
Retuscher