Kanna koppar

Kanna koppar
Kanna koppar
Kanna koppar
Kanna koppar
Kanna koppar
Kanna koppar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, 1800-talets andra hälft, koppar, dekor av blomsterslingor, höjd ca 35 cm

Fotring med bucklor, smärre bucklor

300661

2015-03-22