Oljemålning
2015-03-22
300646
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MIRONOV (Ryssland 1900-tal): Komposition ansikte, mongramsignerad M? samt daterad 1974 à tergo, olja på duk, ca 80 x 80 cm
Färgbortfall