Väggplåtar 1700-tal

Väggplåtar 1700-tal
Väggplåtar 1700-tal
Väggplåtar 1700-tal
Väggplåtar 1700-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VÄGGPLÅTAR, 1 par, 1700-tal, mässing, punsad och svisselerad dekor av blommor, höjd ca 31 cm

Lagningar, hål

300643

2015-03-22