Orientmatta
2015-03-23
300633
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Beluch, semiantik, mina khani mönster, ca 303x160 cm
Slitage, ställvis hårdare, lagningar