Roland Svensson litografi
2015-03-28
300618
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Menföresbåten", signerad Roland S, 51/310, färglitografi, ca 40x32cm