Vägglystrar rokokostil
2015-03-22
300599
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, rokokostil, elektriska, olikslipade prismor, höjd ca 30 cm
Ej funktionstestade, slitage, nagg i prisma