Asger Jorn
2015-03-22
300541
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ASGER JORN (Danmark 1914-1973): Komposition, signerad Jorn och daterad -69, epreuve d´artist, färglitografi, 58x42 cm