Håkan Alfredson Strindberg olja
Closed
2015-03-22
300514
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
HÅKAN HAWK ALFREDSON (född 1960): August Strindberg, signerad alfredson, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 24x20 cm