Bengt Lindström
2015-03-22
300505
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 76/90 färglitografi, 64X49 cm