Klubbat för:
13 500 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
DALAHÄST, Dalarna, 1800-talets senare del, för 1 ljus, vitmålad med polykrom dekor, höjd 18 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
300449
2015-04-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner