Lars Boethius
2015-03-22
300405
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968), Blomster i silverkanna, signerad, olja på pannå, 45x37 cm