Karmstol i skinn
2015-03-20
300398
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1950-/60-tal, stomme i ek, sits och ryggbricka i läder, otydlig märkning på undersida, sitthöjd ca 46 cm
Slitage