Uno Vallman oljemålning
2015-03-20
300393
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv med påfågel, signerad Uno Vallman 1965, olja på pannå, 60x49 cm