Bokskåp i Karl Johan
2015-03-20
300370
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
BOKSKÅP, mahognyfanér, Karl Johan, höjd ca 225 cm, nyckel finns
Fanérskador, lagningar, torrsprickor