Olle Hjortzberg akvarell
2015-03-19
300263
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), "Koster", signerad och daterad Olle Hjortzberg 23/8 45, akvarell med täckvitt på papper, ca 34x49 cm
Dedikation á tergo