Thure Wallner oljemålning
2015-03-19
300246
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THURE WALLNER (1888-1965): Fågelbo, signerad och daterad T. Wallner 1911, olja på pannå, ca 22x27 cm
Minimal intryckningsskada