T. Samules oljemålning
2015-03-19
300233
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, marint motiv, signerad och daterad T. Samuels 1945, olja på pannå, ca 62x71 cm