Uno Vallman oljemålning
2015-03-20
300200
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med berg, signerad och daterad Uno Vallman 1961, olja på pannå, 52x64 cm