Tekanna yixing
2015-03-19
300194
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TEKANNA, yixinggods, Kina, 1900-tal, skulpterad dekor i form av grenar, bär märkning, höjd ca 10 cm
Bruksslitage