Kinesisk bordslampa
2015-03-19
300183
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, porslin, Kina, 18/1900-tal, kalebassformad stam med polykrom dekor i emaljfärger motiv av figurer, europeisk montering i mässing, total höjd 60 cm
Bruksslitage