Saltkar i silver rokokostil
2015-03-19
300146
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALTSTRÖARE, 1 par, sterlingsilver, rokokostil, 1900-tal, dekor med rosetter och blommor, svenska importstämplar, höjd 10,5 cm total vikt ca 104 g
Bruksslitage