Anders Palmér oljemålning
2015-03-19
300083
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): "Louise i gungstolen" signerad Palmér, olja på duk, 36x32,5 cm