Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-03-19
300064
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956) :Utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 50x80 cm