Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-03-19
300061
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Djurgårdsbron, med Nordiska Museét, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 100x60 cm