Bordslampor Hemi
2015-03-19
300030
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HEMI, bordslampor, 1 par, 1960-tal, etikettmärkta, stomme i metall, , höjd ca 52 cm
Bruksslitage