Golvspegel 1900-talets andra hälft
2015-03-19
300019
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVSPEGEL, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 152, bredd 56 cm
Bruksslitage