Sixten Lundbohm
2015-03-20
300012
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben, signerad Lundbohm, olja på pannå, 39 x 31 cm