Bordslampor Danmark
2015-03-19
300004
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, Danmark, sk Heiberglampan, vitglaserad keramik, beslag i mässing, total höjd 52 cm
Snärre bucklor, lampsockel med lagning