Agda Holst oljemålning
2015-03-19
299977
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AGDA HOLST (1886-1976): "Blåsig dag", signerad och daterad Agda Holst 1925, olja på duk på pannå, ca 22x20 cm