Oljemålning Uno Vallman
2015-03-17
299927
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Blommor, signerad Uno Vallman 1951, olja på duk, 35x27 cm