Bertil Vallien skulptur
2015-03-18
299916
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, glas, Kosta Boda, i form av båt, signerad Kosta Boda B. Vallien 8BVAAT 9990 24/500, längd ca 25 cm, inkl. stensockel (28 cm)
Slitage